Problemy żołądkowe a przyjęcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam pytanie otóż w tym miesiącu wezmę.tylko 23 tabletki zamiast 24 bo niestety miałam problem z żołądkiem i przyjęłam 2 jednego dnia. Czy podczas 4 dni placebo będzie ochrona? Czy jeśli biorę teraz tabletki o 7 mogę 4. dnia przyjmowania placebo wziąć wieczorem ok. 20 1. tabletkę nowego opakowanI aby zmienić Porę na wieczór?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym podczas przyjmowania placebo dodatkowe zabezpieczenie. Należy przyjmować 1 tabletka podczas doby o stałej godzinie. Pozdrawiam