Promieniujący ból podbrzusza po rozpoczęciu współżycia po dłuższej przerwie

Witam mam problem, stosowalam antykoncepcje pt zastrzyki depo-prover( nie wiem czy to istotne dlatego napomnialam), przestalam brac w pazdzierniku(powinna wziasc kolejna dawke). W lutym pojawil sie. Okres i mam go w miare regularnie. Ostatnio po dosc dlugiej przerwie zaczelam wspolzycie( ostatnio jakis tudzien temu, a wczesniej w pazdzierniku.) Od jakiegos tygodnia boli mnie dol brzucha. Dokladnie tak na srodku i promieniuje delikatnie w okolice jajnikow. co to moze byc? Jakie badania trzeba wykonac

Piotr Pilarski

Bez zbadania ciężko odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.