Promieniujący ból w górnej szczęce

Od ponad pół roku co jakiś czas miewam dziwny ból w górnej szczęce z jednej strony, czasem promieniuje na kość policzkową, skroń i ucho. Jest on ćmiący, denerwujący, trochę tak jakby mrowienie, czasem dodatkowo pojawia się ból podobny do tego jak przy nadwrażliwości, pulsujący. Odczucie to jest bardzo zmienne raz tylko ćmi kiedy indziej tabletka przeciwbólowa nie pomaga. Ból ten ciężko mi zlokalizować ale najbardziej odczuwam go nad 6. Do tego wyżynają mi się ósemki i mam problemy z zatokami.

Witam, takie objawy może powodować np. zębiniak umiejscowiony w komorze i uciskający zakończenia nerwów. Nie wspomina Pani nic na temat konsultacji w gabinecie
stomatologicznym, rozumiem, że jeszcze Pani nie była.Szkoda, bo powinna Pani rozpocząć od wizyty u stomatologa, ponieważ na odległość trudno jest u Pani postawić właściwe rozpoznanie, tym bardziej, że są również problemy z zatokami.Trzeba wykonać
dodatkowe badania, jak np. rtg zatok, zębów i wtedy rozpocząć leczenie. Życzę powodzenia, pozdrawiam