Bruksizm i ból szczęki

Witam. Cierpię na bruksizm. Od ponad tyg. mam taki ból szczeki , ze nie umiem tego już znieść. Mam szynę od lutego się leczę.Lekarz powiedział ze szczeka może mi wypaść, do tego wyżynają mi się ósemki na dole. Nie mogę jeść, jest mi ciągle słabo i do tego dziwne uczucie gorąca w karku , ciśnienie 80-54-56. Czuje jak by policzki mi puchły. Okłady , Relax nic nie pomaga. leczę się tez na depresje lekowa od 2go Listopada biorę trittico.Nie mam już siły ;(. Może da się to operować ?

Bruksizm jest schorzeniem, które należy leczyć interdyscyplinarnie.