Co mogą znaczyć te silne bóle szczęki?

Witam od dawna mam straszene bóle szczęki zwłaszcza górnej części . Kiedy poszłam do dentysty okazało się ze w dostała pozostawiony materiał . Stomatolog stwierdził ze jest również zapalenie zatok . Wiec zrobiłam wszytskie badania przeszłam zabieg usunięcia materiału który został zostawiony wcześniej . Zrobiłam tomografie głowy . Okazało się za zatoki są czyste i ogólnie wszytsko jest ok . Okazało się ze po wyrwaniej 6 -sce tez jest zostawiony materiał , lub jak to powiedział stomatolog może być wszystko . Ale cóż szczeka dalej cholernie boli raz lewa raz prawa strona . Nie wiem co ja już mam robić . Ból jest okropny

Najczęściej tego typu ból jest spowodowany napięciem mięśni i powstaniem tzw punktów spustowych imitujących ból zęba lub zatok. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR I dentystą leczącym chirodontycznie - jednoczesne wady postawy i zgryzu. Pozdrawiam