Co może znaczyć ten ból przy dotyku policzków?

Witam. Od jakiegoś czasu przy dotyku policzków odczuwam ból, tak jakbym miała siniaki na twarzy, ale wizualnie nic konkretnego nie widać. Czasami też bolą mnie zęby, źle reagują na zimne i gorące napoje/posiłki, są szorstkie. Dodam, że o zęby dbam, pół roku temu byłam na wizycie kontrolnej i podobno wszystko jest okej.

Często tego typu ból jest spowodowany napięciem mięśni i powstaniem tzw punktów spustowych imitujących ból zęba lub zatok. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR. Pozdrawiam