Dlaczego mam stały ból zębów?

Witam od ponad roku odczuwam staly,tepy,calodzienny bol zebow chodzi o 6 gorna i 6 dolna tylko z lewej strony. Zeby wszystkie ptzeleczone,usunelam nawet podejrzanego, a gorna lewa szostke zdrowa otzrleczylam kanalowo. Przyczyna zebopochodna jest wykluczona.Zrobilam tomografie zatok szukajac tu przyczyny na wizyte jestem umowiona, ale za dwa tygodnie. Bil uttzymuje sie prawie non stop niedawno mialam otawie 2 tyg.ptzerwy i od tygodnia powrocil.Na TZ wyszla krzywa lewa przegroda, pogrubiala blona sluzowa w zachylkach zebodolow, orzerost malzowin nosowych dolnych i nieduza concha bullosa.Czy cos tu moze byc przyczyna tego bolu?

Doradzam udać się do fizjoterapeuty specjalizujące się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn - w Warszawie może być to Paulina Sobczak. Często są to objawy towarzyszące przewlekłemu napięciu mięśni twarzy - tzw punkty spustowe. Są one skutkiem wady postawy i zgryzu. Pozdrawiam