Co znaczy ten ból okolic pachwiny po wizycie u fizjoterapeuty?

Odbyłem wczoraj wizytę u fizjoterapeuty.Po "testach" jakie na mnie wykonał odczuwam ból okolic pachwiny jakbym miał tam wykonywany zabieg chirurgiczny. Dodam, że podczas tego kilkuminutowego badania ból był duży, mocno i głęboko uciskał te okolice, ale nie przerywałem, bo liczę że wie co robi. Co on za techniki wykonał, że teraz odczuwam ból ciągnący, kłujący, zwłaszcza przy dotyku wewnętrznej części badanego uda i pachwiny?Nie zanosi się na to, że ból minie po 2-3 dniach jak twierdził.

Możliwe, że terapeuta wykonywał terapię punktów spustowych, jednakże ból powinien po kilku dniach minąć. Sugeruję skonsultować się z fizjoterapeutą i powiedzieć o odczuciach bólowych. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

Najlepiej będzie, jeżeli to pytanie zada Pan fizjoterapeucie, który wykonywał badanie. Generalnie, badanie przez fizjoterapeutę, nie powinno generować tak silnych objawów zarówno w trakcie, jak i po badaniu... (?) Pozdrawiam