Co oznaczają takie silne bóle głowy?

Ból z tylu głowy, prawa strona - odczuwam silny ból z tylu głowy, lecz nie cały czas, tylko są to tak jakby krótkie, lecz częste skurcze. Pobili chwile i przestanie, a za chwile to samo. Gdy wezmę gabletke to skurcze pojawiają się rzadziej, ale wciąż są, co to może być?

Najczęściej powodem tego typu bólu są tzw punkty spustowe - objaw napięcia mięśni. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. W Warszawie może to być np Paulina Sobczak z Fizjo4life. Pozdrawiam