Prośba o interpertację badania TK głowy z kontrastem

Prosze o interpretacje badania TK glowy z kontrastem.1/zaniki korowe mozgu i mozdzku,2/Uklad komorowy prawidlowej wielkosci nieprzemieszczony,symetryczny,3/Gestosc tkankowa substancji bialej i szarej prawidlowa,4/nie uwidoczniono obszarow nieprawidlowego gromadzenia srodka cieniujacego,5/Nie stwierdza sie obecnosci swiezej,wynaczynionej krwi ani efektu masy,6/Uklad kostny mozgoczaszki w normie,7/Drobne zwapnienia RICA oraz LICA.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Tomografia komputerowa jest tylko badaniem dodatkowym które ma wspomóc badanie lekarskie. Bez możliwości badania ciężko o komentarz. Polecam udać się do lekarza zlecającego badanie.

z poważaniem
Michał Kurek