Prośba o interpretację wyników FSH i LH robionych w 4. dniu cyklu

Witam, proszę o interpretację moich badań robionych w 4 dniu cyklu: FSH - 7,04 mIU/ml, LH - 2,47 mIU/ml. Niby są w normie, ale ich stosunek nieprawidłowy. Nie bardzo też wiem jak oblicza się stosunek tych hormonów( FSH:LH, czy LH:FSH ?)

Lek. Tomasz Budlewski

Lh do FSH . Proszę koniecznie udac sie lekarza ginekologa. Badania laboratoryjne nie sa konieczne do rozpoznania zespołu policyklicznych jajników.