Prośba o wyjaśnienie wyników badań zleconych przez endokrynologa

Robiłam badania zlecił mi je endokrynolog moje wyniki tsh 1.74 FT4. 0.68 PRL 7.98 Testosteron 0.55 Anty-mikrosomalne p - ciała 100.10 Insulina 9.68 Kortyzol w surowicy (rano) 8.32 .Proszę o wyjaśnienie bo wizytę u lekarza mam za trzy tygodnie .Dziekuje

Renata GrzechociĹska

Trudno odnieść się do wyników. Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium ani jednostek, aby można było odnieść do wartości referencyjnych.