Prośba o wyjaśnienie wyniku pachymetrii

witam robiłam ostatnio badanie pachymetri wynik uzyskałam w oku l 612 a w oku p 617 i tylko tyle czy ktos moze mi pomóc i odpowiedziec czy wynik jest prawidłowy czy nie dziekuję

Aleksander Ropielewski

Są to wyniki świadczące o zwiększonej grubości rogówki. Mogą mieć znaczenie w intepretacji innych wyników. Więcej mógłbym powiedzieć na podstawie pełnego obrazu klinicznego.