Proszę o interpretację opisu badania tętnic wieńcowych

Ocena tętnic wieńcowych: LCA: LM - bez zmian. LAD – odc. proxymalny z uwapnionymi i niskiej gęstości zmianami miażdżycowymi i granicznym zwężeniem ~50%, odc. środkowy i dystalny bez zmian. D1- wysokie jej odejście (RI?), bez zmian. D2 - bez zmian. LCX: segm. 11 z wielopoziomowymi uwapnionymi niskiej gęstosci zmianami przyściennymi (zwężenie ~30%). RCA: silna, dominująca, segm. 1 z drobnymi niskiej gęstości zmianami przyściennymi (drobne brzeżne nierowności wypełnienia), ocena segm. 2 poza możliwościami metody (artefakty ruchowe), segm. 3 i 4 bez zmian

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie planowe ? Jakie objawy ? Czy była próba wysiłkowa? Konieczna ocena przez kardiologa