Prośba o analizę wyniku tomografii komputerowej naczyń wieńcowych 43-letniej osoby
Witam serdecznie Mąż otrzymał dzisiaj wyniki tomografii komputerowej naczyń wieńcowych, czy mogę prosić o interpretację? I czy mamy się czym denerwować? LM drożna bez widocznych istotnych zwężeń LAD drożna, w segmencie środkowym widoczna blaszka mieszana zwężająca światło naczynia o ok 10-20% LCx drożna bez widocznych istotnych zwężeń RCA drożna, dominująca bez widocznych istotnych zwężeń Dziękuję i pozdrawiam Katarzyna pawelpogo@o2.pl

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik badania jest dobry, zwężenie światła naczynia o 10-20% nie jest groźne.
Pozdrawiam