Przebarwienia na policzku po otarciu

Czy zniknie przebarwienie na policzku po mocnym otarciu, rana się zagoiła, ale wyróżnia się lekko różanym odcieniem (3 tygodnie po otarciu) ?

Szanowny Panie
W obecnym okresie leczenia powinien Pan stosować wysoką fotoochronę kremy z filtrem 50 przed każdym wyjściem z domu .
Takie zaczerwienienie jest bardzo charakterystyczne dla wczesnego okresu po urazie i ustępuje ale ławo utrwala się pod działaniem promieni słonecznych.Niedługo może Pan dodatkowo pomyśleć o o procedurach wybielających z u użyciem peelingów medycznych i światła IPL