Przebarwienie na ustach po opryszcze i możliwość przywrócenia ustom regularnego wyglądu

przebarwienia na ustach po opryszczce.gdy na moich ustach pojawia się opryszczka długo, bo przez kilka miesięcy widać rzucającesię w oczy ciemniejsze miejsce na ustach, którego nie mogę się pozbyć, mimo, że już dawno rana się zagoiła to mam czerowną plamę w obrębie ust, wygląda to bardzo nieestetycznie, poza tym mam zachwianą linię ust - co zrobić w takim wypadku, czy istnieją maści lub okłady, które są w stanie przywrócić regularny wygląd ust?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem, który oceni skórę wokół ust oraz ew. wdroży właściwe leczenie.