Przechodzenie prądu przez ciało jako objaw nerwicowy

Witam ,mam zdiagnozowaną nerwice depresyjno lękową,miałam robiony szereg badan,mri kregosłupa szyjnego,Tk głowy,punkcje itd.Odczuwam dziwne uczucie jakby przechodzenia pradu przez ciało do głowy trwa to ułamek sekundy,ale strasznie mnie to martwi,mam pytanie czy może byc to objaw nerwicowy,mam tez bole i sztywnośc karku wydaje mi sie ze miesni bo sa bardzo napięte.

Dzień dobry!

Tak, jest to możliwe. Zaburzenia nerwicowe charakteryzują się podobnymi objawami. Należy kontynuować diagnostykę i leczenie - także psychiatryczne i psychoterapeutyczne.

Pozdrawiam!