Przeleczenie kanałowe zęba a RTG
Witam. 3 lata temu prawa górna piątka została przeleczona kanałowo, ponieważ na wierzchołku utworzył się ropień. Od jakiegoś czasu ten ząb mnie boli. Zdjęcie rtg żadnych zmian nie pokazało i lekarz też nie wie od czego mam dolegliwości. Ból wystepuje przy nitkowaniu przestrzeni miedzy 5 a 6 , przy lekkim opukaniu korony(nawet paznokciem). Czy ząb jest do uratowania?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. sądzę, ze jezeli nie ma stwierdzenia zapalenia dziasla to raczej konieczne jest zdjęcie plomby/koronki i wizualne zobrazowanie co się dzieje w zebie. proszę koniecznie zglosic sie do lekarza stomatologa.