Przepisanie Madinette ze względu na PCOS

Witam. Ze względu na PCO lekarz przepisał mi tabletki Madinette. Już po drugiej tabletce bolała mnie lewa łydka. Udałam się więc do szpitala, gdzie zrobiono mi usg żył, które niczego nie wykazało. Od następnego dnia bolały mnie już obie nogi. Czy powinnam przestać brać tabletki? Jeśli tak, czy mogę to zrobić przy piątej tabletce?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się z powyższymi objawami do lekarza, który przepisał te tabletki. Zapewne dr ma największe doświadczenie z działaniami niepożądanymi tego preparatu.