Stosowanie Madinette a brak przerwy na krwawienie z odstawienia

Moje pytanie jest natury ginekologicznej. Mam 20 lat, jakiś czas temu postanowiłam że zacznę brać tabletki antykoncepcyjne. Mój lekarz przepisał mi tabletki Madinette. Zaczęłam brać od pierwszego dnia cyklu i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że po skończeniu powinnam zrobić 7 dni przerwy- a ja jej nie zrobiłam i zaczęłam brać kolejne opakowanie od razu po skończeniu pierwszego. Dzisiaj powinnam wziąć 13 tabletkę z drugiego opakowania. Mam plamienia, i to mnie martwi. Czy powinnam brać dalej?

Magdalena StusiĹska

Proszę wziąć w tym miesiącu normalnie tabletki do końca, a potem zrobić 7 dni przerwy.