Przepuklina pachwinowa a podnoszenie ciężarów

Witam. Mam przepuklinę pachwinową. Operację mam za 2,5 miesiąca. Dostałem zaświadczenie lekarskie na którym: Cel wydania zaświadczenia: Zakaz dźwigania. Zalecane leczenie operacyjne. Moje pytanie brzmi (przypuszczam, że takowe otrzymam od pracodawcy): do ilu kg mogę dźwigać? Skoro nie jest podane na zaświadczeniu?

Proszę zgłosić się do lekarza , który wystawił to zaświadczenie! Lekarz,który zlecił zakaz dźwigania winien wystawić zaświadczenie do jakiej wielkości obciążenia zakaz jest aktualny!!! zż