Przepuklina pępkowa oraz astma oskrzelowa, nadciśnienie i niewydolność krążeniowa

Moja mama ma 78 lat z otyłością brzuszną Męczy ją przepuklina pępkowa wielkości śliwki jak wyskoczy.Niestety lekarze zwlekali wiele lat z operacją tłumacząc ,że jest to wielkie ryzyko bo mama ma astmę oskrzelową ,leczy nadciśnienie i że jest niewydolna krążeniowo . Ją ta przepuklina męczy coraz bardziej bo wyskakuje. Ma umrzeć w cierpieniu ? :(

Witam, a wolała by Pani by umarła na stole operacyjnym bez cierpienia? To smutne, ale pozostaje pas przepuklinowy- trzeba zgłosić się do przychodni.