Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przerwanie antykoncepcji hormonalnej z powodu zatrucia pokarmowego a dalsze postępowanie

Witam, przez 9 dni brałam tabletki antykoncepcyjne(moje pierwsze w życiu opakowanie), lecz później złapało mnie ciężkie zatrucie pokarmowe i przez 3 dni bez przerwy wymiotowałam, przez co nie mogłam zażywać tabletek, w związku z czym zaprzestałam ich zażywania w ogóle. Moje pytanie brzmi: kiedy mogę się spodziewać okresu (bo żadne krwawienie z odstawienia nie wystąpiło) i czy jeśli w końcu takie nastąpi to czy należy zacząć od nowa brać tabletki od pierwszego dnia krwawienia?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy