Przerwanie stosowania tabletek antykoncepcyjnych po pierwszym opakowaniu

jeżeli brałam pierwsze w życiu opakowanie tabletek antykoncepcyjnych i pierwszego dnia miesiączki wzięłam o 18,a w kolejne dni do końca opakowania o 21.30 to podczas każdego dnia byłam zabezpieczona? współżyłam dwa razy w ciągu brania opakowania raz 7 dni po pierwszej tabletce,a następnie 12 dnia i jedynie mógł się dostać do pochwy preejakulat.Czy jest możliwość ciąży? dodam,ze po tym opakowaniu chcę odstawić tabletki bo źle się czuję

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Była i do końca stosowania tabletek z obecnego opakowania jest Pani zabezpieczona.