Zabezpieczenie przy drugim opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Po raz pierwszy miałam plamienia i myslałam, że to okres więc 2 dnia plamienia wzięłam pierwsza pigułkę Naraya jednak okres dostałam w 3 dniu brania tabletek. Przez pierwsze opakowanie zabezpieczałam się dodatkowo. W ciągu 7 dniowej przerwy dostałam okresu w 5 dniu a od jutra rozpoczynam nowe opakowanie stąd pytanie czy przy 2 opakowaniu będę zabezpieczona i moge zrezygnować z dodatkowego zabezpieczenia? Jeśli tak czy od pierwszego dnia?

Piotr Pilarski

Tak, jest Pani w tym momencie zabezpieczona.

Pozdrawiam.