Prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i piersiowego w 2. tygodniu ciąży

Dzień dobry, przez przypadek dowiedziałam się, że moja kuzynka jest w 7 miesiącu ciąży. Z tego wynika, że kiedy była w w 2 tygodniu miała prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i piersiowego. Martwię się jakie mogą być skutki, chcę z nią porozmawiać jak najszybciej , ale chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Na tak wczesnym etapie zwykle albo dokonuje się poronienie albo nie ma to wpływu na ciążę.

Pozdrawiam.