Przeszywający ból przy pasie lędźwiowym

Dzien dobry. Wszystko zaczęło się w 2012r na treningu gdzie uzylem pasa ledzwiowego .Wciagnalem brzuch i bardzo mocno go zacisnalem co przyczynilo sie do powaznych dolegliwosci. Przeszywa mnie lewostronny bol, który doslownie paralizuje mnie calego. Kiedy wszystko minie na co dzien czuje dyskomfort oraz obawe ze w kazdej chwili moge miec nawrót. Mam juz tego dosc gdyz mam 22l i w sobie pol apteki srodkow przeciwbolowych. Zabieg? http://static.pokazywarka.pl/i/5471335/736468/tttttttttttttt.jpg

Aleksander Ropielewski

Konieczny jest kontakt z neurochirurgiem, który w porozumieniu z Panem oceni możliwość leczenia operacyjnego.