Przewlekła biegunka a nieznanej etiologii

Jak wyleczyć przewlekłą biegunkę o nieznanej etiologii? Z tego powodu prawdopodobnie doszło do deficytów mikro i makroelementów (m.i. cynku). Badania krwi i moczu w normie. Od paru miesięcy borykam się z bardzo silnym wypadaniem włosów (są o połowę rzadsze), suchą skórą, często choruję. Dermatolog zalecił odżywkę w żelu po której włosy wypadały jeszcze mocniej. Miewam też problemy z refluksem po przebytym przewlekłym zapaleniu śluzówki żołądka. Proszę o rady.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim należy przeprowadzić kompleksową diagnostykę przyczyny przewlekłej biegunki. W tym celu proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.