Przewlekłe problemy z pęcherzem moczowym i oddawaniem moczu

Witam,od lat mam problemem z pęcherzem; częstomocz,słaby przer. strumień,ostatnio piekąca cewka po oddaniu moczu,dużo badań zero konkretnej diagnozy.W ostatnich latach doszła przepuklina pach.1 raz rozerwana,2 raz siatka,po ponad roku czasem boli w miejscu siatki,wtedy czuję parcie na pęcherz.Rok temu doszedł ból"wędrujący"pr.bok pod żebrami,plecy,bóle brzucha,przelew. w jelitach,gazy,czasem śluz w kale.Zrobione badania,gastroskopia-ok,rektoskopia-ok,usg-ok,nerki;RTG-ok,kontrast-ok.PROSZĘ O POM.

Magdalena StusiĹska

Najlepiej skonsultować się z lekarzem urologiem, który powinien pomóc w problemach z pęcherzem.