Przewlekle utrzymująca się opalenizna na nogach

Dzień dobry, mam problem, jest luty a ja ciągle mam opalenizne na nogach, od kostek w góre, została po lecie. Nie chodziłem nigdy do solarium. Czego to może być przyzczyna?

Tak po prostu jest - długo utrzymuje się barwnik/melanina w naskórku:)
Większość z nas byłaby szczęśliwa gdyby opalenizna tak długo się utrzymywała - każdy z nas jest inny:)

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeśli chce się Pan nieco szybciej pozbyć się opalenizny, proszę peeligować ciało 2 razy w tygodniu.

Pozdrawiam