Przewlekłe wzdęcia i ból brzucha

Witam mam 19 lat. Od tygodnia mam wzdęcia i czasami kuje mnie brzuch raz z lewej raz z prawej strony objawy na dzień dzisiejszy są mniejsze lecz niepokoi mnie ból brzucha pod pępkiem . Boli mnie tylko gdy naciskam ręką lub mocno wciągam brzuch tak to nie odczuwam żądnego bólu. Dodam jeszcze że od 3 miesięcy brałem z przerwami hydroxyzinum 10mg ponieważ sie stresowałem i nie mogłem przez ten stres jeść , miałem też robioną gastroskopię ponieważ podejrzewano przepukline przełyku lecz nie wykryto.

witam,
proszę udać się do lekarza rodzinnego, zrobić podstawowe wyniki badań w celu wyeliminowania choroby. jeśli wyniki stwierdza prawidłowość pod kątem medycznym, to proszę udać się do psychologa. Być może przyczyn a jest stres i jeśli nie zmieni się sytuacja, która go powoduje, to objawy mogą utrzymywać się