Przewlekłe zapalenie chrząstek

Od miesiąca boli mnie lewe ramię (staw). Od tygodnia staw w prawym palcu wskazującym, a od kilku dni grzbiet nosa. Czy to pasuje do przewlekłego zapalenia chrząstek? Iść do lekarza ogólnego czy od razu do reumatologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje do lekarza rodzinnego, po wstepnymbadaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.