Przewlekłe zmęczenie u 18-latka

Dlaczego ja ciągle jestem zmęczony i czym to jest spowodowane ? Mam 18 lat od mam to od czwartku z góry dziękuje.

Witam. Jeśli objawy utrzymują sie od kilku dni najprawdopodobniej spowodowane są zwykłym przemęczeniem. Proszę zadbać o odpowiednią ilość snu i wypoczynku. Jeśli zmęczenie będzie utrzymywało się dłużej proszę zgłosić się do lekarza POZ i wykonać podstawowe badania krwi.