Uczucie pełności w brzuchu, mdłości i wymioty a brak snu

Witam,od kilku dni mam uczucie pełności w brzuchu,do tego dochodzą mdłości czasem wymioty.Czy może być to spowodowane niewyspaniem?Przyznam że codziennie wypijam kilka piw.

Witam serdecznie.
Dolegliwości o których Pan pisze mogą być spowodowane niewłaściwą dietą i brakiem odpowiedniej ilości wypoczynku. Alkohol przyjmowany regularnie w stanie przewlekłego zmęczenia również może doprowadzić do dolegliwości dyspeptycznych. Radzę zadbać o odpowiednią dietę i wypoczynek.