Przewlekły katar u 2,5letniego dziecka

Moje 2.5letnie dziecko przewlekle ma katar w różnej postaci od przezroczystego do zielonego teraz ostatnio chrapie przez katar, Nailepsze ze ciągle przytym ropieją jej oczka Doktor w Szczecinie uważa ze przez katar ropieją jej oczka ale nie dała żadnego skierowania do lekarzy co mam robić już żadne krople i inhalacje jej nie pomagają .Pomocy

sprawa jest dość prosta trzeba zrobić wymaz z nosa gardła zdjęcie rentgenowskie boczne nosogardła I leczyc prawdopodobnie przerośnięty trzeci migdałek