Przez jaki czas będzie się goić skóra na penisie?

Witam, 3 tygodnie temu optarlem skore penisa przez masturbator. Uzylem zbyt malo zelu do tego. Ranka dosc duza. Umylem sama woda, a na drugi dzien posmarowalem kremem nivea zeby zlagodzic pieczenie. Po kilku dniach skora tam popekana. Teraz niby jest zagojona skora, bez popekan, lekko czerwona. Po prysznicu lub po masturbacji. Pojawia mocna czerwien w tym miejscu i lekko biala skora. Ile to musi sie goic i czy slad zostanie? Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli jest nadal konieczna wizyta u urologa bądź dermatologa po badaniu będzie można. Coś więcej powiedzieć