Przez pomyłkę podałam dziecku 5 kropelek olejku zapachowego - czy konieczna jest interwencja lekarska?

Witam, pomyliłam dziś olejek zapachowy z dzikiej orchidei z probiotykiem i dałam dziecku 1,5 rocznemu 5 kropelek do wypicia, czy mam natychmiast zgłosić się do szpitala?

proszę obserwować dziecko, jeśli będzie działo się cokolwiek niepokojącego to proszę jechać na SOR.
Może tez Pani zadzwonić na toksykologię i zapytać co w tej sytuacji zrobić.