Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przeziębienie a krosty

Witam, mam na imię Artur i mam 23 lata, od kilku lat mam na swoim ciele tj na plecach i szyi głównie krosty ropne, które pojawiają się i znikają co jakiś czas ( głównie podczas przeziębienia ), są one widocznie głównie w okresie zimowym, kiedy to organizm jest bardziej narażony na przeziębienia. Chciałbym się dowiedzieć czym te krosty są spowodowane, czy faktycznie związane jest to z przeziębieniem bądź czymś innym. Zaznaczę ze ok miesiąc temu wybrałem się z tym do dermatologa i dostałem antybiotyk, lecz nie widzę póki cos jakiejś poprawy bo wystarczy delikatne przeziębienie i one znowu się  pojawiają. Chciałem się dowiedzieć czy te objawy nadają się do leczenia dermatologicznego, czy jest to związane z odpornością bądź czymś innym, czekam na odpowiedz, pozdrawiam ;)

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

Bez możliwości oceny bezpośredniej -obejrzenia-oraz mając tak skromne informacje na temat ogólnego stanu Pana zdrowia nie sposób postawić diagnozy. Lokalizacja opisanych zmian oraz ich charakter- jeśli rzeczywiście są krostami- mogą sugerować zmiany trądzikowe, które również leczy się antybiotykami. Ważne więc co powiedział o ich prawdopodobnym charakterze dermatolog.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy