Przeziębienie i bóle uszu

Witam! Zaczeło się jak przeziębienie a 5 IV bolały mnie uszy podczas snu po wstaniu masakra i się przytkały-nie miałam nigdy takich problemów. Zaczął sie gęsty zielony katar i odrywający kaszel. Dostałam Amoxicillin 500 i czyje sie ok, tylko zatkane uszy zostały-lekarz i mówił, że to od tego ogólnego "zaflegmienia". Próbowałam pukać ucho oliwą czosnkową bez efektu, olejkiem z drzewa herb. i nic. Dodam, że mieszkam w UK.Czy to może byc infekcja trąbki boję się, że jakiś zabieg będzie potrzebny.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na zapalenie, wskazane badanie otoskopowe.
Pozdrawiam