Przeziębienie, seks a planowana miesiączka

11 dni temu mój partner skończył we mnie. Wg kalendarzyka było to 4 lub 3 dni przed dniem owulacyjnym. Od paru dni mam wrażliwsze piersi i lekkie przeziębienie. Dziś czyli tydzien przed planowaną miesiączka od rana mialam lekką krewke w moczą jasno różową a pod wieczór jakby skrzep krwi. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość. Sugeruje wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość ciąży istnieje. Proponuje wykonać badanie beta hcg I udać się do lekarza ginekologa jeżeli miesiączka nie wystąpi.