Przybranie na wadze a stosowanie tabletek CGA i picie zielonej kawy

Witam biore tabletki CGA 1600 power i piję zieloną kawę,chyba przytyłem ze trzy kilogramy czy to możliwe?na początku niby z 5 kilo schudłem,a teraz to niewiem co mam robić

Witam,
zielona kawa, jak i zawarty w niej kwas chlorogenowy nie jest wystarczająco dobry, aby schudnąć. Jak do tej pory nie udowodniono nawet jego skutecznego działania w kierunku odchudzania.
Kluczowa jest tu dobrze dopasowana dieta + ćwiczenia fizyczne.

Pozdrawiam
http://food-diet.pl/