Przybranie na wadze i bóle głowy

witam ,mam 23 lata od poł roku przytylam ok 20kg wiecej a wcale sie nie objadam ani nic mam brzuch wzdety zrobily mi sie roztepy na udach ,z rozmiaru s mam l moj brzuch rosnie od dou w ciazy nie jestem bylam ulekarza. wygladam jak bym byla w 6 miesiacu ciazy. do tego bole glowy codziennie prawie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizytę u dietetyka celem ustalenia odpowiedniej diety oraz zalecam zwiększenie wysiłku fizycznego. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ma Pani bardzo niepokojące objawy i nie ma na co czekać, konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie dokładnego wywiadu, badanie fizykalne i badania laboratoryjne. Przyjmuje Pani jakieś leki? Przyczyną może być np niedoczynność tarczycy lub inne zaburzenia hormonalne czy choroba wątroby, ale tego bez powyższych badań nie da się określić.