Przybranie na wadze oraz zaburzenia oddychania i bezdech podczas stosowania implantu antykoncepcyjnego

Witam, od czerwca mam załozony implant antykoncepcyjny, przytylam od tego czasu 17 kg, po każdym posiłku wymiotuje, wizyte na wyciagniecie impantu mam dopiero za 4 tygodnie, ale od 3 tygodni mam bardzo powazne problemy z oddychaniem, mam po prostu bezdech. zaciska mi się powietrze w karku i koniec. dodam, ze jestem alergikiem, czy moze to byc powod wlansie implantu?

Piotr Pilarski

Nie sądze aby bezdech miał związek z implantem gdyż wtedy objawy pojawiłyby się wcześniej, przybranie na wadze może mieć związek z implantem. Sugeruję wizytę u alergologa.

Pozdrawiam.