Przyczyna ciągłego wzwodu u chłopaka

Witam. Mój chłopak ma pewien 'problem'. Chodzi o to, że nie muszę robić nic specjalnego, by jego penis był w zwodzie, wystarczy, że tylko o tym pomyśli i już jest gotowy. Dodatkowo powiedział mi też ze zdarza mu się to w ciągu dnia przy wykonywaniu zwyczajnych czynności. Jego penis po prostu cały czas stoi. Z tego co wiem nie jest to jakoś mocno uciążliwe jednak czasem może powodować dyskomfort. Jest to normalne czy też należy coś z tym zrobić. Jaki jest tego powód?

Dzień dobry!

U młodego mężczyzna duża pobudliwość seksualna może być naturalna.
Aby w pełni rozpoznać i zrozumieć sytuację konieczna byłaby jednak rozmowa z samym chłopakiem i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Opisywane przez Panią sytuacje są u młodych mężczyzn normą. Nie wymagają też żadnej interwencji. Ich powodem natomiast jest naturalny proces rozwoju człowieka. Zwykle "problem" zanika, gdy młody człowiek podejmie regularne współżycie seksualne.

Pozdrawiam.