Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyna plamień przy tabletkach antykoncepcyjnych i diecie

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie plamienia. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 2 lat, nigdy wcześniej nie miałam krwawień poprzedzających miesiączkę, ani w trakcie cyklu. 2 tyg. temu zaczęłam stosować dietę, ale nie jest ona jakaś radykalna. Jest to po prostu 5 posiłków dziennie, zdrowa żywność. Nie pominęłam żadnej tabletki, została mi jedna do końca opakowania. Jaka może być przyczyna plamień? Są dość obfite. Z góry dziękuję z odpowiedź!
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania

Należy udać się do ginekologa, plamow może być działaniem niepożądanym preparatu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy