Plamienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Jakiś czas temu udałam się do ginekologa, ponieważ miałam plamienia podczas brania tabletek (Daylette). Lekarz zmienił mi je na Belara. Biorę je już 13 dni i wszystko było w porządku, aż do dziś, gdy rano zauważyłam plamienie. Nie wiem czy to normalne podczas zmiany tabletek? Dodam, że nie pominęłam żadnej pigułki.

Renata GrzechociĹska

Plamienie może być działaniem niepożądanym przyjmowanego preparatu, jesli nie ustapi w kolejnych 2 cyklach proponuję wizytę u ginekologa, być może konieczna będzie zmiana preparatu.