Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyna upławów od 7. miesięcy

Witam, mój problem dotyczy upławów. Towrzyszą mi one już od 7 miesięcy, mają kolor żółto lekko zielonkawy. Brałam dużo antybiotyków np. Gynalgin,Metronidazol,Pimafucin,MacmirorComplex,Albothyl. NIE MAM ŻADNEGO pieczenia ani swędzenia. miałam robiony posiew z pochwy, na którym wyszły tylko bakterie kwasu mlekowego.USG dopochwowe i cytologia również są dobre. Stwierdzoną mam małą nadżerkę, nie jest ona leczona. Leczony był również mój partner. Co może być przyczyną upławów? Proszę o radę.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Przeciwskazania HTZ

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Przyczyną upławów może być nadżerka. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa celem kontynuacji leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy