Przyczyna zawrotów głowy od miesiąca

Witam jakie są przyczyny zawrotów głowy od miesiąca od rana do wieczora mam silne zawroty głowy? Byłem u lekarza stwierdził nerwice ale nie jestem pewien.Jakie sa przyczyny jakie badania zrobić i badanie krwi zeby wykluczyć wszystkie inne dolegliwości niż nerwica ? Bo jest napewno pełno tych dolegliwości a jesli juz miesiac sa zawroty od rana do wieczora wiec cos w tym musi byc.

Witam,

może się Pan zgłosić do lekarza psychiatry, który po dokładnym wywiadzie zdecyduje o dalszych badaniach lub rozpoczęciu leczenia.

Pozdrawia
Ewa Czernik

Dzień dobry,
warto udać się do neurologa, jeśli uzna za potrzebne skieruje Pana na kolejne badania np. EEG. Niezależnie od tego warto udać się do psychologa i zweryfikować tezę o nerwicy. działanie dwutorowe zapewni Panu skuteczniejsze leczenie i szybsze ustanie dolegliwości