Przyczyny bólu karku, w klatce piersiowej i zawrotów głowy

witam mam takie pytanie od jakiegoś czasu boli mnie kark z barkami i odczuwam bul w klatce piersiowej a także serca mam także lekkie zawroty głowy i często bardzo boli mnie głowa mam 29 lat co może być tego przyczyną proszę o szybką odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Przyczyn takiego bólu może być wiele- od bólu psychogennego spowodowanego stresem, przez ból z powodu kręgosłupa aż po przyczynę bólu umiejscowioną w klatce piersiowej. Należy zgłosić się do lekarza i wykonać dodatkowe badania aby ustalić przyczynę Pani dolegliwości.